Informacje / zapisy: 792 799 991 | biuro@magicbus.pl

Kursy

Dlaczego warto wybrać ofertę szkoły Magic Bus?

Nasze atuty to:

 1. Małe grupy (maksymalnie 6 osób), spójne pod względem wieku i stopnia zaawansowania językowego.
 2. Atrakcyjne ceny – koszt jednej lekcji to tylko 32 zł! (czas trwania: 45 minut).
 3. System rabatowy dla rodzeństw – po 5% na każde dziecko.
 4. Wykorzystanie różnorodnych metod nauczania, m.in. metoda multisensoryczna, metoda TPR, metoda komunikatywna, a także nowoczesnych technologii.
 5. Wykwalifikowani lektorzy dla których uczenie jest pasją.
 6. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
 7. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe – uczymy mówić, słuchać, pisać i czytać po angielsku.
 8. Komfortowe warunki nauki.
 9. Sale lekcyjne dostosowane do potrzeb najmłodszych i wyposażone we wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne (słowniki i podręczniki) oraz sprzęt (m.in. tablica interaktywna).
 10. Ciekawe i ambitne materiały edukacyjne.
 11. Dostosowanie się do indywidualnych potrzeb uczniów.
 12. Wykorzystanie podręczników i materiałów renomowanych wydawnictw (m.in. Oxford University Press, Pearson, Macmillan).

Każdy uczeń otrzymuje świadectwo ukończenia kursu.

Metody nauczania:

 • Metoda multisensoryczna (wielozmysłowa) – stymuluje niemal wszystkie zmysły dziecka, dzięki czemu wspomaga proces uczenia się. Wykorzystanie tej metody sprawia, że zajęcia są żywiołowe, a uczniowie mają możliwość aktywnego reagowania na polecenia nauczyciela i czynnego udziału w lekcji. Metoda multisensoryczna jest nastawiona na gry i zabawy związane ze zmysłami oraz na aktywną naukę. Gry i zabawy z językiem nie tylko zaspokajają potrzebę ruchu małego dziecka, ale także rozwijają jego wyobraźnię i zachęcają do poznawania świata. Ponadto, stymulując zmysły wykorzystujemy muzykę i dźwięki (w formie piosenek i rymowanek), kolorowe karty obrazkowe, ruch, a także dajemy dzieciom możliwość reagowania na polecenia całym ciałem.

 • Metoda TPR (Total Physical Response), a więc reagowania całym ciałem, która rozwija umiejętność słuchania i rozumienia. Ponadto ze względu na fakt iż opiera się na reakcji ruchowej dziecka, odpowiada na jego stałą potrzebę ruchu. Wykorzystanie metody TPR sprawia, że zajęcia stają się atrakcyjniejsze – pobudzamy nie tylko pamięć motoryczną, ale także unikamy znużenia dzieci i utraty koncentracji. Istotnym założeniem tej metody jest również wyeliminowanie stresu oraz zbliżenie nauczania do naturalnego przyswajania języka, co jest niezwykle ważne w szczególności w edukacji najmłodszych dzieci.

 • Metoda komunikacyjna – głównym założeniem tej metody jest komunikowanie się w języku angielskim od samego początku nauki. Metoda ta koncentruje się na stwarzaniu w klasie sytuacji komunikacyjnych, które mają przybliżyć ucznia do prawdziwych sytuacji z życia codziennego.