Informacje / zapisy: 792 799 991 | biuro@magicbus.pl

O nas

Magic Bus to nowoczesna i skuteczna szkoła specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci już od 3-go roku życia. Naszym głównym założeniem jest rozwijanie wszystkich sprawności językowych – uczymy nie tylko mówić, słuchać i rozumieć, ale także czytać i pisać po angielsku. Kursy języka angielskiego w Magic Bus charakteryzują się efektywnością i indywidualnością.

Chcemy by w nauka angielskiego w szkole Magic Bus była dla naszych uczniów magiczną przygodą, a nie jedynie przykrym obowiązkiem, dlatego też wykorzystujemy różnorodne metody nauczania (metoda multisensoryczna, TPR, czyli reagowanie całym ciałem, metoda komunikacyjna). Ponadto wykorzystanie gier i zabaw językowych sprawia, że proces przyswajania języka jest szybki i efektywny. Więcej o technikach stosowanych w naszej szkole dowiesz się TUTAJ.

Wygląd naszych sal odzwierciedla naszą ideę nauczania: zajęcia w szkole Magic Bus mają być magiczną przygodą z angielskim, dlatego też klasy są kolorowe i wyposażone w barwne pomoce naukowe, a meble są dostosowane do potrzeb dzieci. Nasi uczniowie mają do dyspozycji tablicę interaktywną, co pozwala na uatrakcyjnienie zajęć, zmianę nudnego podręcznikowego ćwiczenia w znakomitą zabawę czy oglądanie animacji po angielsku. Ponadto w każdej klasie znajdują się słowniki, podręczniki i wszelkie pomoce dydaktyczne takie jak pacynki, płyty CD i DVD oraz kredki, kleje, nożyczki itp.

Nauczyciele pracujący w szkole Magic Bus to wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, dla których praca z dziećmi to nie tylko przyjemność, ale także ogromne wyzwanie. Nasi lektorzy to osoby łączące w sobie wiedzę, doświadczenie, pomysłowość i ogromny zapał do pracy z najmłodszymi. Dzięki wybitnej kadrze lektorów nasi uczniowie są zmotywowani i zaangażowani w naukę.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie odkryjemy ogromny potencjał ukryty w Państwa dziecku i rozpalimy w nim chęć i zapał do nauki angielskiego. Gwarantujemy, że już wkrótce dostrzegą Państwo pierwsze efekty nauki w szkole Magic Bus.