Informacje / zapisy: 792 799 991 | biuro@magicbus.pl

Opinie o nas

Strona 1 z 212

W szkole panuje bardzo sympatyczna atmosfera – mój synek nie może się doczekać kolejnych zajęć. Zajęcia są prowadzone z pomysłem i bardzo dynamicznie, tak, że dzieciaki nie mają czasu na nudę. szkoła jest też świetnie wyposażona – największym zainteresowaniem cieszy się chyba tablica interaktywna z grami i specjalny pokój do zabaw miedzy zajęciami.

Justyna, mama Maćka

Bardzo pozytywna szkoła, dzięki P. Ani, moja niespełna 6 letnia Córka bardzo chętnie przyswaja język angielski.

Aleksandra, mama Tosi

Totalnie polecam ^^ Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to naprawdę – szkoła i wszelkie kursy warte polecenia! :]
Przez 3 lata w innej szkole nie nauczyłam się tyle co tutaj przez pół roku. Maturę rozszerzoną napisałam z biegu na ponad 80% – bez jakichś specjalnych powtórek materiału.
Noo i dzięki Pani Ani polubiłam angielski ^^ Nie jako szkolny przedmiot ale jako drugi język.
Dziękuję! :] ♥

Ola T.

Z całego serca polecam tę szkołę, ponieważ moja córka chodzi tam na plastykę z językiem angielskim. A wyznacznikiem jej zadowolenia jest to, że tydzień odlicza od zajęć do zajęć ;-). Pani Ania, która prowadzi lekcje, jest osobą bardzo sympatyczną, komunikatywną i znakomicie przygotowaną merytorycznie. Niepowtarzalna atmosfera.

Piotr, tata Mai

Najlepsza szkoła językowa jaką znam! :D
Gorąco polecam extra nauczycielka ;), dobra lokalizacja i bardzo dużo zabaw. Rzecz jasna szkoła idealna nie tylko dla dzieci, dorosłych też bardzo zachęcam :)

Karolina, lat 12

Polecam kursy wszystkim maturzystom, przez te kilka miesięcy przygotowań do matury faktycznie widziałam swoje postępy i rozszerzenie zdałam na ponad 90%, co pozwoliło bez problemu dostać się na kilka kierunków (w tym prawo i anglistykę). nie ma co się zastanawiać!

Monika

Wyjątkowa Szkoła! Moja dwuletnia Zuzia zadomowiła się w niej od pierwszego pobytu. Lekcje prowadzone są na zasadzie zabawy, z naciskiem na zachęcanie do aktywności i chwalenie za każdy, nawet malutki sukces. Każde spotkanie przebiega bardzo dynamicznie, więc dzieci nie mają czasu „na nudę”. Z drugiej strony każda lekcja ma stałe elementy, co pozwala dzieciom na „odnalezienie się w czasie”. Polecam – nie tylko ze względu na lekcje, ale również na wspaniałą, serdeczną atmosferę, którą tworzą wszystkie osoby prowadzące szkołę, rodzice oraz dzieci. Nie bez znaczenie jest także możliwość wspólnej zabawy dzieci (przed lub po zajęciach) w specjalnie przygotowanym do tego pokoju.

Katarzyna, mama Zuzi

Polecam szczerze zajęcia w tej szkółce.Mojej córci bardzo się podoba a jest wymagająca;) Ciocię uwielbia(nauczycielkę) i tylko pyta kiedy na angielski.Szkółka organizuje również inne imprezy Halloween,Mikołajki zajęcia podczas wakacji, uważam to za bardzo dobry pomysł;)Wszystko na wysokim poziomie.

Weronika, mama Anastazji

Ta rozmowa pasuje również do Gabrysia:
Rodzic jednego z naszych uczniów zrelacjonował dzisiaj swoją rozmowę z synem:
Tata: „Wyglądasz na zmęczonego, może nie pójdziemy dzisiaj na angielski?”
Syn: „Czyś Ty oszalał?!”
Myślę, że to mówi samo za siebie. Nauka w Magic Bus to czysta przyjemność!

Ewelina, mama Gabrysia

Polecam szkołę z całego serca – miła, przyjazna, domowa wręcz atmosfera. Cudowna prowadząca Pani Ania, która ma podejście do maluszków. Zajęcia są bardzo atrakcyjne – wiele różnych form pracy, co sprzyja pozytywnej reakcji dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moje 2,5 letnie dziecko po pierwszej lekcji powtarzało już np. nazwy kolorów i imiona bohaterów zajęć.
Szkoła świetna pod każdym względem, a właściciele po prostu kochają dzieciaki, co widać od pierwszego spotkania.
Polecam gorąco.

Iwona mama Ludwiki
Strona 1 z 212