Informacje / zapisy: 792 799 991 | biuro@magicbus.pl

test-komentarzy

Z całego serca polecam tę szkołę, ponieważ moja córka chodzi tam na plastykę z językiem angielskim. A wyznacznikiem jej zadowolenia jest to, że tydzień odlicza od zajęć do zajęć ;-). Pani Ania, która prowadzi lekcje, jest osobą bardzo sympatyczną, komunikatywną i znakomicie przygotowaną merytorycznie. Niepowtarzalna atmosfera.

Piotr, tata Mai
Polecam szczerze zajęcia w tej szkółce.Mojej córci bardzo się podoba a jest wymagająca;) Ciocię uwielbia(nauczycielkę) i tylko pyta kiedy na angielski.Szkółka organizuje również inne imprezy Halloween,Mikołajki zajęcia podczas wakacji, uważam to za bardzo dobry pomysł;)Wszystko na wysokim poziomie.
Weronika, mama Anastazji

Wyjątkowa Szkoła! Moja dwuletnia Zuzia zadomowiła się w niej od pierwszego pobytu. Lekcje prowadzone są na zasadzie zabawy, z naciskiem na zachęcanie do aktywności i chwalenie za każdy, nawet malutki sukces. Każde spotkanie przebiega bardzo dynamicznie, więc dzieci nie mają czasu „na nudę”. Z drugiej strony każda lekcja ma stałe elementy, co pozwala dzieciom na „odnalezienie się w czasie”. Polecam – nie tylko ze względu na lekcje, ale również na wspaniałą, serdeczną atmosferę, którą tworzą wszystkie osoby prowadzące szkołę, rodzice oraz dzieci. Nie bez znaczenie jest także możliwość wspólnej zabawy dzieci (przed lub po zajęciach) w specjalnie przygotowanym do tego pokoju.

Katarzyna, mama Zuzi

W szkole panuje bardzo sympatyczna atmosfera – mój synek nie może się doczekać kolejnych zajęć. Zajęcia są prowadzone z pomysłem i bardzo dynamicznie, tak, że dzieciaki nie mają czasu na nudę. szkoła jest też świetnie wyposażona – największym zainteresowaniem cieszy się chyba tablica interaktywna z grami i specjalny pokój do zabaw miedzy zajęciami.

Justyna, mama Maćka

Ta rozmowa pasuje również do Gabrysia: Rodzic jednego z naszych uczniów zrelacjonował dzisiaj swoją rozmowę z synem: Tata: „Wyglądasz na zmęczonego, może nie pójdziemy dzisiaj na angielski?” Syn: „Czyś Ty oszalał?!” Myślę, że to mówi samo za siebie. Nauka w Magic Bus to czysta przyjemność!

Ewelina, mama Gabrysia

Najlepsza szkoła językowa jaką znam! :D Gorąco polecam extra nauczycielka ;), dobra lokalizacja i bardzo dużo zabaw. Rzecz jasna szkoła idealna nie tylko dla dzieci, dorosłych też bardzo zachęcam :)

Karolina, lat 12
„Mój sześcioletni syn chętnie uczęszcza na lekcje, powiem więcej… nie może się ich doczekać. Nauka dla maluchów prowadzona jest w formie zabawy, dzięki czemu chętnie przyswajają wiedzę. Jednak prócz świetnej zabawy, multimediów, imprez okolicznościowych, zajęć plastycznych itp.,  szkoła jest bardzo profesjonalna i wyraźnie widzę progres u mojego dziecka. Warte podkreślenia jest także indywidualne podejście do dzieciaków i częste sugestie podsuwane rodzicom.  Na koniec dodam, że mój synek, żeby zaimponować Pani Ani, zmusza mnie do powtórek materiału w domu :)”
Mama Tymka

Bardzo pozytywna szkoła, dzięki P. Ani, moja niespełna 6 letnia Córka bardzo chętnie przyswaja język angielski.

Aleksandra, mama Tosi

Polecam szkołę z całego serca – miła, przyjazna, domowa wręcz atmosfera. Cudowna prowadząca Pani Ania, która ma podejście do maluszków. Zajęcia są bardzo atrakcyjne – wiele różnych form pracy, co sprzyja pozytywnej reakcji dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moje 2,5 letnie dziecko po pierwszej lekcji powtarzało już np. nazwy kolorów i imiona bohaterów zajęć. Szkoła świetna pod każdym względem, a właściciele po prostu kochają dzieciaki, co widać od pierwszego spotkania. Polecam gorąco.

Iwona mama Ludwiki

Polecam kursy wszystkim maturzystom, przez te kilka miesięcy przygotowań do matury faktycznie widziałam swoje postępy i rozszerzenie zdałam na ponad 90%, co pozwoliło bez problemu dostać się na kilka kierunków (w tym prawo i anglistykę). nie ma co się zastanawiać!

Monika